Date financiare PREB - PREBET SA AIUD

Actiuni PREB
Date Financiare PREB
Dividende PREB

Bilant contabil

30-Jun-201930-Sep-201931-Dec-2019
Active imobilizate-total14,852,69115,266,87021,826,767
Imobilizari corporale14,852,69115,266,87021,826,767
Imobilizari financiare---
Imobilizari necorporale---
din care: Terenuri si constructii---
Participatii---
alte investitii imobilizate---
Active circulante-total24,691,30428,954,24425,540,766
Casa si conturi la banci9,101,17010,500,09812,766,609
Creante7,622,67812,068,8349,059,265
Investitii financiare pe termen scurt SIF---
Stocuri7,967,4566,385,3123,714,892
Capital de lucru---
Cheltuieli in avans---
Total Activ39,543,99544,221,11447,367,533
Investitii pe termen lung---
Datorii Pe Termen Scurt5,039,0327,854,5244,204,959
Comerciale5,039,0327,854,5244,204,959
Financiare---
Active circulante nete / datorii curente nete19,652,272--
Datorii Pe Termen Lung577,119577,119563,553
Comerciale577,119577,119563,553
Financiare---
Venituri in Avans1,459,1821,417,7421,376,302
Provizioane pentru Riscuri si Cheltuieli1,881,0652,746,8622,228,723
Capitaluri proprii -total30,587,59731,624,86738,993,996
Capital social8,199,5488,199,5488,199,548
Capital subscris varsat8,199,548--
Rezerve din reevaluare3,567,7033,546,5068,983,038
Total Pasiv39,543,99544,221,11447,367,533
Nr. mediu angajati (numai angajati permanenti)214--

Contul de profit si pierderi

30-Jun-201930-Sep-201931-Dec-2019
Venituri Din Exploatare - total16,745,54828,159,03440,591,706
Alte venituri din exploatare86,126141,765189,761
Cifra de afaceri neta13,859,81827,240,88541,690,363
Productia capitalizata---
Variatia stocurilor2,799,604776,384-1,288,418
Cheltuieli de Exploatare -total-13,860,93724,033,18534,446,147
Ajustari privind provizioanele-643,105-
Ajustari de valoare privind activele circulante--1,432,233-
Ajustari de valoare privind imobilizarile corporale si necorporale-597,774916,198-125,530
Alte cheltuieli de exploatare-602,6541,024,1035,577,101
Cheltuieli privind marfurile (costul bunurilor vandute)-4,057-
Cheltuieli cu materii prime si materiale -7,886,45612,742,87918,035,931
Cheltuieli cu personalul-4,774,0537,416,89310,958,645
Rezultatul Din Exploatare2,884,6114,125,8496,149,387
EBITDA---
Venituri Financiare -total61,73695,938142,756
Venituri din dobanzi---
Venituri din interese de participare---
Cheltuieli Financiare -total-28,83041,90556,425
Cheltuieli privind dobanzile---
Rezultatul Financiar 32,90654,03386,331
Rezultatul curent2,917,5174,179,8826,235,718
Venituri extraordinare---
Cheltuieli extraordinare---
Rezultatul extraordinar---
Venituri Totale16,807,28428,254,97240,738,290
Cheltuieli Totale-13,889,76724,075,09034,502,572
Rezultatul Brut2,917,5174,179,8826,235,718
Impozit pe profit233,695458,791616,793
Alte impozite---
Rezultat Net2,683,8223,721,0915,632,491

Investitia in instrumente financiare presupune riscuri specifice incluzand fara ca enumerarea sa fie limitativa, fluctuatia preturilor pietei, incertitudinea dividendelor, a randamentelor si/sau a profiturilor, fluctuatia cursului de schimb. Performantele trecute nu reprezinta garantii ale performantelor viitoare ale instrumentelor financiare.

S.S.I.F. Tradeville S.A. faciliteaza accesul la servicii de investitii financiare in legatura cu contracte pentru diferente (CFD), fiind Introducing Broker pentru brokerul pentru CFD-uri: IG Europe GmbH. CFD-urile sunt instrumente complexe si au un risc ridicat de a pierde rapid bani din cauza efectului de levier. 68% din conturile investitorilor de retail pierd bani atunci cand tranzactioneaza CFD-uri cu acest furnizor. Ar trebui sa luati in considerare daca intelegeti modul in care functioneaza CFD-urile si daca va puteti permite sa va asumati riscul ridicat de a va pierde banii.

S.S.I.F. Tradeville S.A., Calea Vitan nr. 6A, Bl. B, Tronson B, et. 3, sector 3, București, România, cod poștal: 031296, tel: +40 21 318 75 55, fax: +40 21 318 75 57 / +40 21 318 75 26, Autorizata prin Decizia CNVM nr. 2225/15.07.2003. Agentie Brasov, Str. Iuliu Maniu nr.47, etj 3, camera 317, Brasov, Romania.

Email: helpdesk@tradeville.eu
Tel: 021 318 7555 (L - V: 9:00 - 18:00)
Live Help

Nume si prenume
(*)
Email
(*)
Telefon
(*)
Sunt interesat
(*)

(*) Toate campurile sunt obligatorii. Date cu caracter personal (detalii)