Date financiare DIGI - Digi Communications N.V.

Actiuni DIGI
Date Financiare DIGI
Dividende DIGI

Bilant contabil

30-Sep-201931-Dec-201931-Mar-2020
Active imobilizate-total7,893,349,2608,158,351,1278,112,694,099
Imobilizari corporale5,552,729,3485,679,691,4445,676,320,687
Imobilizari financiare231,141,015247,405,244227,628,594
Imobilizari necorporale2,109,478,8982,231,254,4392,208,744,818
din care: Terenuri si constructii---
Participatii---
alte investitii imobilizate---
Active circulante-total921,300,0541,034,708,8911,442,287,933
Casa si conturi la banci85,353,51252,562,741423,535,009
Creante381,622,605333,064,638445,886,262
Investitii financiare pe termen scurt SIF---
Stocuri52,485,40274,365,90870,822,396
Capital de lucru---
Cheltuieli in avans215,666,682-273,064,561
Total Activ9,030,315,9979,193,060,0199,574,211,251
Investitii pe termen lung---
Datorii Pe Termen Scurt2,891,348,4203,305,368,6592,932,226,691
Comerciale2,426,776,3602,199,883,1142,685,875,545
Financiare464,572,0601,105,485,545246,351,146
Active circulante nete / datorii curente nete---
Datorii Pe Termen Lung5,345,856,9515,076,276,1436,153,369,382
Comerciale3,924,213,805-34,453,356
Financiare1,421,643,1465,076,276,1436,118,916,026
Venituri in Avans142,732,546-182,873,009
Provizioane pentru Riscuri si Cheltuieli67,313,58563,555,13163,695,280
Capitaluri proprii -total793,110,625811,415,216488,615,179
Capital social32,354,99132,547,03332,860,974
Capital subscris varsat---
Rezerve din reevaluare---
Total Pasiv9,030,315,9979,193,060,0199,574,211,251
Nr. mediu angajati (numai angajati permanenti)---

Contul de profit si pierderi

30-Sep-201931-Dec-201931-Mar-2020
Venituri Din Exploatare - total4,155,521,1085,668,374,0621,519,074,523
Alte venituri din exploatare--7,836,450
Cifra de afaceri neta4,155,521,1085,668,374,0621,511,238,074
Productia capitalizata---
Variatia stocurilor---
Cheltuieli de Exploatare -total3,642,164,7534,975,375,5621,340,747,041
Ajustari privind provizioanele---
Ajustari de valoare privind activele circulante145,925,285--
Ajustari de valoare privind imobilizarile corporale si necorporale924,226,732--
Alte cheltuieli de exploatare156,140,150-0
Cheltuieli privind marfurile (costul bunurilor vandute)---
Cheltuieli cu materii prime si materiale ---
Cheltuieli cu personalul710,412,979--
Rezultatul Din Exploatare501,497,609692,998,500178,327,482
EBITDA---
Venituri Financiare -total71,423,28647,716,531617,651
Venituri din dobanzi15,920,936--
Venituri din interese de participare---
Cheltuieli Financiare -total368,756,627448,618,553474,124,502
Cheltuieli privind dobanzile231,402,326--
Rezultatul Financiar -297,333,340-400,902,022-473,506,851
Rezultatul curent204,159,518292,110,816-295,179,369
Venituri extraordinare---
Cheltuieli extraordinare---
Rezultatul extraordinar---
Venituri Totale4,226,944,3955,716,090,5931,519,692,174
Cheltuieli Totale4,022,832,3885,423,994,1151,814,871,543
Rezultatul Brut204,159,518292,096,478-295,179,369
Impozit pe profit90,247,14598,133,36724,923,191
Alte impozite---
Rezultat Net113,912,374193,963,111-270,256,178

Investitia in instrumente financiare presupune riscuri specifice incluzand fara ca enumerarea sa fie limitativa, fluctuatia preturilor pietei, incertitudinea dividendelor, a randamentelor si/sau a profiturilor, fluctuatia cursului de schimb. Performantele trecute nu reprezinta garantii ale performantelor viitoare ale instrumentelor financiare.

S.S.I.F. Tradeville S.A. faciliteaza accesul la servicii de investitii financiare in legatura cu contracte pentru diferente (CFD), fiind Introducing Broker pentru brokerul pentru CFD-uri: IG Europe GmbH. CFD-urile sunt instrumente complexe si au un risc ridicat de a pierde rapid bani din cauza efectului de levier. 76% din conturile investitorilor de retail pierd bani atunci cand tranzactioneaza CFD-uri cu acest furnizor. Ar trebui sa luati in considerare daca intelegeti modul in care functioneaza CFD-urile si daca va puteti permite sa va asumati riscul ridicat de a va pierde banii.

S.S.I.F. Tradeville S.A., Calea Vitan nr. 6A, Bl. B, Tronson B, et. 3, sector 3, București, România, cod poștal: 031296, tel: +40 21 318 75 55, fax: +40 21 318 75 57 / +40 21 318 75 26, Autorizata prin Decizia CNVM nr. 2225/15.07.2003. Agentie Brasov, Str. Iuliu Maniu nr.47, etj 3, camera 317, Brasov, Romania.

Email: helpdesk@tradeville.eu
Tel: 021 318 7555 (L - V: 9:00 - 18:00)
Live Help

Nume si prenume
(*)
Email
(*)
Telefon
(*)
Sunt interesat
(*)

(*) Toate campurile sunt obligatorii. Date cu caracter personal (detalii)