Date financiare CNTE - CONTED SA DOROHOI

Actiuni CNTE
Date Financiare CNTE
Dividende CNTE

Bilant contabil

31-Dec-201831-Mar-201930-Jun-2019
Active imobilizate-total4,904,2754,919,3404,930,361
Imobilizari corporale4,764,7544,858,4354,918,921
Imobilizari financiare-42,563-
Imobilizari necorporale18,67618,34211,440
din care: Terenuri si constructii120,845--
Participatii0-0
alte investitii imobilizate---
Active circulante-total4,330,9774,115,0254,532,666
Casa si conturi la banci678,963190,696141,190
Creante1,787,6522,010,2672,367,216
Investitii financiare pe termen scurt SIF---
Stocuri1,855,0851,799,0711,945,114
Capital de lucru---
Cheltuieli in avans9,277114,99179,146
Total Activ9,235,2529,034,3659,463,027
Investitii pe termen lung---
Datorii Pe Termen Scurt1,189,8581,276,3771,662,279
Comerciale1,189,8581,276,3771,662,279
Financiare---
Active circulante nete / datorii curente nete3,311,846-2,951,273
Datorii Pe Termen Lung238,518234,386230,257
Comerciale238,518234,386230,257
Financiare---
Venituri in Avans0-0
Provizioane pentru Riscuri si Cheltuieli-104,35081,875
Capitaluri proprii -total7,806,8767,419,2527,570,491
Capital social2,284,3602,284,3602,284,360
Capital subscris varsat2,284,360-2,284,360
Rezerve din reevaluare2,162,1682,136,3432,110,535
Total Pasiv9,235,2529,034,3659,463,027
Nr. mediu angajati (numai angajati permanenti)332-326

Contul de profit si pierderi

31-Dec-201831-Mar-201930-Jun-2019
Venituri Din Exploatare - total10,638,5872,753,6316,393,581
Alte venituri din exploatare20,0308458,703
Cifra de afaceri neta10,464,3762,989,5486,202,524
Productia capitalizata---
Variatia stocurilor154,181-236,001132,354
Cheltuieli de Exploatare -total12,445,3073,182,762-6,668,477
Ajustari privind provizioanele-204,243-69,21291,687
Ajustari de valoare privind activele circulante---
Ajustari de valoare privind imobilizarile corporale si necorporale342,97680,785-161,770
Alte cheltuieli de exploatare554,069457,340-803,023
Cheltuieli privind marfurile (costul bunurilor vandute)273,23616,003-59,505
Cheltuieli cu materii prime si materiale 531,334165,099-655,452
Cheltuieli cu personalul10,146,8622,532,747-5,080,414
Rezultatul Din Exploatare-1,806,720-429,131-274,896
EBITDA---
Venituri Financiare -total31,48945,95648,615
Venituri din dobanzi---
Venituri din interese de participare---
Cheltuieli Financiare -total37,8778,581-18,365
Cheltuieli privind dobanzile---
Rezultatul Financiar -6,38837,37530,250
Rezultatul curent-1,813,108-391,756-244,646
Venituri extraordinare---
Cheltuieli extraordinare---
Rezultatul extraordinar---
Venituri Totale10,670,0762,799,5876,442,196
Cheltuieli Totale12,483,1843,191,343-6,686,842
Rezultatul Brut-1,813,108-391,756-244,646
Impozit pe profit--4,1320
Alte impozite---
Rezultat Net-1,813,108-387,624-244,646

Investitia in instrumente financiare presupune riscuri specifice incluzand fara ca enumerarea sa fie limitativa, fluctuatia preturilor pietei, incertitudinea dividendelor, a randamentelor si/sau a profiturilor, fluctuatia cursului de schimb. Performantele trecute nu reprezinta garantii ale performantelor viitoare ale instrumentelor financiare.

S.S.I.F. Tradeville S.A. faciliteaza accesul la servicii de investitii financiare in legatura cu contracte pentru diferente (CFD), fiind Introducing Broker pentru brokerul pentru CFD-uri: IG Europe GmbH. CFD-urile sunt instrumente complexe si au un risc ridicat de a pierde rapid bani din cauza efectului de levier. 68% din conturile investitorilor de retail pierd bani atunci cand tranzactioneaza CFD-uri cu acest furnizor. Ar trebui sa luati in considerare daca intelegeti modul in care functioneaza CFD-urile si daca va puteti permite sa va asumati riscul ridicat de a va pierde banii.

S.S.I.F. Tradeville S.A., Calea Vitan nr. 6A, Bl. B, Tronson B, et. 3, sector 3, București, România, cod poștal: 031296, tel: +40 21 318 75 55, fax: +40 21 318 75 57 / +40 21 318 75 26, Autorizata prin Decizia CNVM nr. 2225/15.07.2003. Agentie Brasov, Str. Iuliu Maniu nr.47, etj 3, camera 317, Brasov, Romania.

Email: helpdesk@tradeville.eu
Tel: 021 318 7555 (L - V: 9:00 - 18:00)
Live Help

Nume si prenume
(*)
Email
(*)
Telefon
(*)
Sunt interesat
(*)

(*) Toate campurile sunt obligatorii. Date cu caracter personal (detalii)